بسم الله الرحمن الرحیم

***************************************************************

****************************************************************

از این بیانیه حمایت می کنیم .بسم الله الرحمن الرحیم


"وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ "

 
 بار دیگر حیوانات دست پرورده ی اندیشه ی منحط و بی روح غرب، در میدان نبرد صلیبی سیاستمدران لامذهب خود، پرده ی وقاحت را دریدند و حرمت شریف ترین انسانهای تاریخ و بزرگترین معلم بشریت را هتک کردند و مسلمانان سراسر جهان را داغدار نمودند.
 
 انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران، واقعه ی تاسف برانگیز و دردآور تولید و پخش فیلم آمریکایی در جهت هتک حرمت پیامبر گرامی اسلام(ص) را به محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج) و  تمامی مسلمانان جهان تسلیت می گوید و آن را جز به عجز، درماندگی و به زانو درآمدن جاهلان مدعی اندیشه اومانیستی در برابر انوار تعالیم حیات بخش پیامبر گرامی اسلام(ص) تعبیر نمی کند.
 
 غرب و در راس آن آمریکا که زمانی آوارگی مردم مسلمان خاورمیانه را درد زایمان خاورمیانه جدید معنا می کرد، اکنون در نهایت عجز، شاهد تولد جهانی جدید است که درد زایمان آن، به زیر کشیده شدن نوکران خیانت پیشه ی او و فرو ریختن هیمنه ی شیطانی اش در میان امت بزرگ اسلام است و در حقیقت این اندیشه ی تابناک محمدی(ص) است که به مبارزه با آنها برخاسته و  نهایتاٌ آنها را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد.
 
 ما اینگونه می فهمیم که اتوپیای غرب در حال فرو ریختن است  و تخصیص بودجه به حیواناتی برای خدشه وارد کردن به ساحت مقدس حضرت محمد(ص)، آخرین دست و پا زدن های وارثان تمدنی خشن و بی روح  است که ارتباطش را با آسمان قطع کرده و چندین سال به افساد در ارض پرداخته است و با اصرار، مدعی آباد کردن آن است. "وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِی الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ * أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَـكِن لاَّ یَشْعُرُونَ ".
 
 اکنون که نسیم بیداری اسلامی در میان ملتهای مسلمان جهان وزیدن گرفته است و ملتها از زیر یوغ استعمارگونه دست نشاندگان آمریکای جنایتکار آزاد شده اند، دنیای اسلام و فرزندان رشید امت اسلامی، زبان یاوه گویان هرزه و بی منطق را خواهند برید و به حیواناتی که در سایه ی سکوت سیاستمداران رذل و بی وجدان غربی، جرات جسارت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) و فرزندان گرامی او را پیدا کنند، اجازه ی ادامه ی حیات نخواهند داد. دولتمردان پرمدعا و تهی مغز آمریکا باید بدانند که کشتن یک سفیر از چندین سفیر حاضر آنها در کشورهای اسلامی، بهای بسیار بسیار ناچیزی برای جنایت عظیم آنها در توهین به ساحت گرامی خاتم پیامبران الهی است.
 
 ما به عنوان قشر فرهیخته ی بزرگترین دانشگاه کشور ایران، با صراحت اعلام می کنیم که به تاسی از مقتدایمان، حضرت امام روح الله(ره) با کافردلانی که در هندسه غیرانسانی غرب، توهین به پیامبر گرامی مان را آزادی بیان معنا می کنند و بر آن جرات پیدا کنند، جز با زبان شمشیر سخن نخواهیم گفت و تنها با پایان دادن به زندگی نفرت انگیزشان آرام خواهیم گرفت.
 
 ما مرگ در این راه مقدس را جز شهادت نمی دانیم و صد البته در اعلام این موضع اصولی و اسلامی از نادانان روشنفکرنمای داخلی و خارجی نخواهیم اندیشید و در صورت امکان برای اجرای گفته هایمان نیز هرگز لحظه ای  درنگ نخواهیم کرد. جهان بر سر پیچ تاریخی خود، ابلهانی مانند اینها را به زباله دان تاریخ خواهد برد و یقیناٌ بر اساس تقدیر محتوم الهی، با وجود مجاهدتهای ملتهای مسلمان، آینده ی جهان چیزی جز مجد و عظمت اسلام و فراگیر شدن آموزه های پیامبر خاتم(ص) به عنوان بزرگرین راهنمای انسانیت، نخواهد بود.
 
 یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ""

طبقه بندی : سیاسیمذهبیآنتی فراماسونریجنگ فرهنگی
توسط : (مدیریت سایت) در 14:20 نظرات