بسم الله الرحمن الرحیم

چرا رسانه ملی از کلمه امام خامنه ای استفاده نمی کند!؟

 

در اکثر برنامه های صدا و سیما امام خامنه ای را رهبر کبیر انقلاب یا حضرت ایت الله خامنه ای خطاب و معرفی می نمایند که باعث نگرانی است رسانه ای که باید تبلیغ فرهنگ ایران و اسلام و نظام جمهوری اسلامی باشد اینچنین فعالیت می کند .

در منطق شیعه ، هر فقیهی که در عصر غیبت عهده دار امورات مؤمنان شود باید نیابت امام زمان علیه السلام را برای او قائل شد و الا حکم او نافذ نخواهد بود و وقتی حکم او نافذ است او امام است ، یعنی باید او را امام بدانیم ؛ او مطاع است چه امامش بخوانند چه نخوانند.

 پس نباید تصور کرد فقیه فعلی جانشین فقیه قبلی است ، بلکه او جانشین امام معصوم است ، مثلا چه کسی می توان قبول کند میرزای بزرگ (صاحب فتوای تحریم تنباکو) جانشین شیخ انصاری است ، همه ایشان را جانشین امام زمان می دانند ، لذا ایشان در فتوای معروفشان پای امام زمان را به میان کشیدند و فرمودند :

 الیوم استعمال تنباکو بأی نحو کان در حکم محاربه با امام زمان است .

 رسانه ملی امروزه به یک رسانه فوق ملی بین المللی تبدیل شده است واگر نوایی از ان شنیده بشود یعنی اینکه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برخواسته است امام خامنه ای اگرچه از لفظ امام خطاب به ایشان راضی نیستند اما عده ای معتقدند که باید نائب امام زمان را در عصر حاضر امام خطاب کرد اما افرادی در صدا و سیما هنوز از کلماتی همچون رهبر انقلاب , رهبر معظم انقلاب , حضرت ایت الله خامنه ای و ... استفاده می کنند

رسانه های لبنان , سوریه و برخی کشورهای مسلمان نشین رهبر و مقتدای ما را امام خامنه ای خطاب می کنند چرا ما خودمان باید رهبر کبیر انقلاب را ترویج کنیم و باعث شبهه افکنی بشویم.

در صدا و سیما متاسفانه افرادی رخنه کرده اند که اعتقاد راسخی به نظام و ارزشهای آن ندارند و صرفا به جهت کار به فعالیت در صدا و سیما نگاه می کنند و توجهی به چنین مسائل ندارند .

امام خمینی (ره) فرمود که :ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است . و مطلب را بر همه تمام کرد , حال چرا باید شاهد چنین حرکاتی از  سوی برخی در رسانه جمهوری اسلامی باشیم و شاهد ترویج چنین حرکت هایی باشیم

وقتی به جای « امام » شد ، « رهبر » ، « امت » شد « ملت » . یعنی عملا سیستم ملت رهبر انگلیسی ها را پذیرفتیم و سیستم امت امامت امام خمینی (ره) را كنار گذاشتیم . وقتی « امت » شد « ملت » ، عناصر امت یعنی « خواهران و برادران قرآنی » - كه وظایفی مثل امر به معروف و نهی از منكر نسبت به هم دارند - ، تبدیل شدند به عناصر ملت یعنی « شهروند » و « هموطن» .

  اما كلمه سوم یعنی « عدالت » ؛ مقدس ترین كلمه ای كه در دوره سازندگی ، ابداع و تحمیل شد به نظام اسلامی ، كلمه « توسعه » بود. فرق عدالت و توسعه این بود كه « عدالت » را خدا و پیغمبر (ص) و علی مرتضی (ع) تعریف می كنند ، اما « توسعه » را صندوق بین المللی پول و بانك جهانی و صهیونیسم های عالم .

در عرصه ی بین الملل هم دو كلید واژه ی قرآنی « مستكبرین » و « مستضعفین » را اصلاح كردند و گفتند « مستكبرین » فحش و توهین آمیز است ! به جایش بگوییم « قدرت های جهانی »! خب وقتی گفتی « مستكبرین » باید با آنها « مبارزه » كنی ، اما وقتی گفتی « قدرت های جهانی » باید با آنها « تعامل » كنی. « مستضعفین » را هم كردند « قشر آسیب پذیر » ؛ یعنی آدم های بی عرضه ای كه خودشان پذیرای آسیب اند !

تا موقعی كه كلید واژه های قرآنی امام خمینی كه در رأس آنها امام بودن ولی فقیه است احیا نشود ، هر كاری بكنیم ، وصله پینه كردن است.

حالا فهمیدیم برای چی دشمنان اسلام از لفظ امام استفاده نمی كنند و این را باید بدانیم كه هر لعنی كه به .... بكنیم ، این قدر جگر دشمنان نمی سوزد كه بگوییم « امام خامنه ای »

.............................................................................................

برادران و خواهران عزیز

از همه شما دعوت بعمل می آوریم ، هر کس با این مطلب موافق و همفکر است ، به نشانه اعتراض مطالبه امت حزب الله نسبت به این امر مهم ، پستی با محتوای " چرا رسانه ملی از کلمه امام خامنه ای استفاده نمی کند!؟ "  ارسال کند .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

طبقه بندی : سیاسیجنگ فرهنگیدغـدغه های دانشجویی
توسط : (مدیریت سایت) در 22:58 نظرات