رییس جمهور در فضایی صمیمی و به صورت چهره به چهره با شماری از مردم دیدار و پس از آگاهی از مسائل و مشكلات آنان، دستورات لازم را جهت رسیدگی و رفع آنها صادر كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد صبح امروز (پنجشنبه) در این دیدار صمیمی و رو در رو با مردم كه در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بیش از پنج ساعت به طول انجامید از ملاقات‌شوندگان با روی گشاده استقبال کرد و با حوصله به بررسی مسایل، مشکلات، درخواستها و پیشنهادات آنان پرداخت.

ملاقات كنندگان كه از قشرها و طبقات گوناگون مردم بودند نیز در فضایی صمیمی، مشكلات و طرح‌های خود را در زمینه‌های مختلف با رییس جمهور در میان گذاشتند و دكتر احمدی‌نژاد نیز پس از شنیدن درد دل‌ها و سخنان مردم و اطلاع از مسایل مطرح شده، دستورات و رهنمودهای لازم را برای پیگیری، رفع مشكلات و اجرایی شدن طرح‌ها و پیشنهادات ارائه كرد.
تقاضا برای حمایت از ابتکارات در جهت رساندن به تولید انبوه، حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی و ایجاد زمینه های اشتغالزایی، رفع مشکل مسکن، حمایت و پشتیبانی برای تولید آثار فرهنگی از جمله انتشار کتاب و در خواست کمک برای برطرف شدن مشکلات و مسائل تحصیلی و اقتصادی از جمله مواردی بود كه برخی از افرادی كه با رییس جمهور دیدار كردند به آنها اشاره داشتند.
همزمان با دکتر احمدی نژاد، مهندس ثمره هاشمی دستیار و مشاور ارشد رییس جمهور و محمد هاشم غرقی رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری نیز با جمع دیگری از مردم ملاقات كرده و مسائل آنان را در حوزه مدیریتی خود بررسی و دستور رسیدگی صادر كردند.

طبقه بندی : اخبار
توسط : مدیر سایت در 20:06 تریبون ازاد